KONST / Litografier / Litografi 11796214
nr 1179 6214
Litografi
Lennart Rosensohn (1918-1994), Dans. Signerad, numrerad 14/30, motivet: 16x29 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:58:33
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)